Zobacz, co zorganizujesz w Białej Damie

Restauracja Biała Dama to świetne miejsce na organizację wesel czy komunii, przyjęć okolicznościowych ale również imprez integracyjnych czy eventów firmowych pod Poznaniem.

Klimatyczne wesele w Kórniku

Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie, zarówno pod względem dekoracji sali, stołów czy innych ustaleń. Pieczołowicie dbamy o wszystkie detale i aspekty tego wydarzenia, by uroczystość weselna w restauracji Biała Dama była wyjątkowa i niezapomniana. Parom Młodym i ich Gościom oferujemy 2 sale z możliwością organizacji wesela nawet do 130 osób. Jeśli jednak chcesz celebrować ten wyjątkowy dzień jedynie w gronie najbliższych to w restauracji Biała Dama istnieje możliwość organizacji kameralnego przyjęcia weselnego, dostosujemy się do indywidualnych potrzeb. Nasza restauracja posiada apartamenty, które można podnająć na czas Waszego wesela.

Pierwsza Komunia

Wyjątkowe okazje wymagają szczególnej oprawy. Restauracja Biała Dama to miejsce o niezwykłej atmosferze, stworzone do celebracji najważniejszych momentów życia jakimi bez wątpienia są komunie.
Restauracja Biała Dama wyróżnia się obsługą, słynącą z profesjonalizmu
i przyjaznego podejścia do Gości oraz przepyszną kuchnią opartą na lokalnych produktach.

Zadbamy o to, aby Państwo, byli jak najbardziej usatysfakcjonowani wydarzeniem tak ważnym jak komunia Waszego dziecka. Na życzenie gości mamy również dostępną animatorkę, która organizuje czas naszym najmłodszym gościom.

Konferencje

Specjalizujemy się w organizacji wszelakiego rodzaju konferencji, szkoleń, imprez firmowych, eventów, gal wieczornych, promocji nowych produktów. Do Państwa dyspozycji oddajemy indywidualnego opiekuna, który pomoże w organizacji i wskaże najlepsze rozwiązania.
Oferujemy uzupełniany bufet kawowy podczas trwania konferencji, a w przerwie zapraszamy na lunch bazujący na lokalnych i świeżych produktach.

Z przyjemnością doradzimy i dopasujemy naszą przestrzeń do charakteru Państwa konferencji. Sala wyposażona jest w wygodne krzesła oraz dopasowane do preferencji stoły w omówionej aranżacji, rzutnik obrazu i ekran, dostęp do światła dziennego oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację.

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Biała Dama organizuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, od chrzcin, roczków, wieczorów Kawalerskich, po wieczory Panieńskie oraz wszystko co sobie możecie wymarzyć.
Przyjęcia odbywają się w niepowtarzalnej atmosferze, którą tworzą nie tylko dekoracje i miejsce, ale również ludzie.
Jako restauracja korzystamy z najwyższej jakości składników, częściowo pochodzących z naszych upraw, ponieważ sami mamy gospodarstwo rolne.

Dbamy o to, aby Wasze doznania kulinarne były niepowtarzalne oraz na dłuższy czas pozostawały w pamięci. Jesteśmy bardzo elastyczni w stosunku, do wystroju, klimatu i innych atrakcji, które towarzyszą Wam na imprezie okolicznościowej. Współpracujemy z dekoratorami, animatorami, cukiernikami, orkiestrą i dj-ami.

Wycieczki

Restauracja Biała Dama organizuje większe rezerwacje, dla zorganizowanych wycieczek, przyjeżdżających zwiedzać nasze piękne miasto. Nasza oferta jest dostosowana według potrzeb naszych gości, jednak zawsze istnieje możliwość indywidualnego podejścia do Waszych potrzeb. Jesteśmy w elastyczni i wychodzimy na przód Waszym oczekiwaniom.

Konsolacja

Nasza restauracja posiada dwie duże sale – maksymalnie do 130 osób. Zamieszczamy naszą ofertę, jednak zawsze istnieje możliwość podejścia bardziej indywidualnego.